Wymiana opon

Czym wyróżnia się nasza usługa wymiany opon?

Mówiąc w skrócie, wyróżnia się jakością. Dysponujemy najbardziej zaawansowanym sprzętem dostępnym obecnie na światowym rynku. Zachowujemy najwyższe standardy zabezpieczenia mienia klienta. Wszystkie nasze urządzenia współpracują w inteligentnej sieci i komunikują się ze sobą zapewniając precyzyjność regulacji. Urządzenia diagnostyczne działają bezdotykowo zachowując najwyższą dokładność pomiarów dostępną na ten moment technologicznie.

Na jakich urządzeniach pracujemy?

Wymianę opon przeprowadzamy na montażownicy QUADRIGA 1000 wiodącego amerykańskiego producenta John Bean. Ta wysokozaawansowana montażownica pozwala na precyzyjne dobranie miejsce nacisku na oponę, po wcześniejszym laserowym skanowaniu koła. Wymiana opony odbywa się bez udziału narzędzi i czynnika ludzkiego, aby w pełni zabezpieczyć felgę, oponę i czujniki klienta.

Do wyważania stosujemy urządzenie John Bean B200P, która jest flagowym urządzeniem grupy Snap-on. Wyważarka automatycznie zczytuje parametry koła. Urządzenie dodatkowo pełni funkcję diagnostyki całego koła lub felgi i opony z osobna. Posiada 5 kamer CCD przeglądających oponę i obręcz pasami laserowymi 3D w różnych w różnych kierunkach.

Stosujemy także szereg innych urządzeń do szybkiej diagnostyki koła, tarcz i zawieszenia.

Dlaczego warto wybrać Bryksago zamiast ASO?

Przyjęło się, że najbezpieczniej wymieniać opony w ASO – bo pewność czujników i najbardziej fachowe podejście. Ale większość ASO nie dysponuje zaawansowanym sprzętem do diagnostyki zawieszenia i koła oraz bezłyżkowych montażownic.

W Bryksago mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa swojego mienia (nie uszkodzimy czujników, nie porysujemy felg itp.) a dodatkowo pewność najwyższej jakości usługi. Urządzenia którymi dysponujemy w najlepszy możliwy sposób przeprowadzą kontrole kół i zawieszenia aby w optymalny sposób przeprowadzić wymianę opony. Zaufaj nam i nie wracaj z powodu złego wyważania lub nieprawidłowej wymiany opony!

 

W naszym serwisie wdrożyliśmy innowacyjną sieć informatyczną

Wszystkie urządzenia współpracują ze sobą w celu optymalizacji pracy. Parametry problemu wykrytego na urządzeniu diagnostycznym jest automatycznie przesyłane do urządzeń naprawczych i regulujących. Pozwala to na naprawę z chirurgiczną dokładnością eliminując niedoskonałość czynnika ludzkiego.

Cennik

Geometria 3D

Kompleksowa geometria i regulacja zawieszenia

Aż trudno uwierzyć, że najnowszej generacji urządzenia pozwalają nam przeprowadzić bezdotykowe sprawdzanie zawieszenia z dokładnością równą średnicy ludzkiego włosa.

Certyfikowane urządzenia

Twoje bezpieczeństwo

Prawidłowe działanie układu jezdnego to podstawa bezpieczeństwa. Nieprawidłowo działające zawieszenie najczęściej objawia się niewłaściwym dociskiem koła do podłoża i rozkładem sił działających na konstrukcję samochodu. To znacząco wydłuża drogę hamowania i ma wpływ na szybkość i nierównomierność zużywania się elementów. Niestety, organoleptyczne sprawdzenie stanu nic nie daje. Jedynie przy pomocy urządzeń które w bardzo precyzyjny sposób badają wszystkie elementy układu, można stwierdzić jego prawidłowe działanie. Dlatego tak ważnym jest robienie pomiaru zawieszenia przynajmniej raz w roku oraz fachowa wymiana opon.

Potwierdzenie badań

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane i cyklicznie serwisowane przez producenta. Co ma bardzo duże znaczenie przy tworzeniu dokumentacji danego problemu. Większość przeprowadzonych badań jest potwierdzonych wydrukami z podsumowaniem. Są na nich zawarte wszystkie ewentualne odstępstwa od norm wyznaczonych przez producenta lub prawo.

Krystian Paduch

Szybka diagnoza, fachowa porada. Obsługa na bdb poziomie, niech każdy serwis w Polsce taki będzie i patologie warsztatowe zniknął. Polecam ten serwis!

Grzegorz Gawroński

Pełny profesjonalizm, autko dobrze zdiagnozowane i szybko naprawione. Polecam !!!

Kontakt

58 727 39 39

Gdańsk

Juliusza Słowackiego 83

Pon – Pt 07:00 – 19:00

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami